معرفی چند سایت برای آنالیز کلمات کلیدی

معرفی چند سایت برای آنالیز کلمات کلیدی

در این قسمت به معرفی چند سایت برای آنالیز کلمات کلیدی سایت خود می پردازیم. سایت هایی هستند که به صورت حرفه ای و تخصصی به کلمات کلیدی پرداخته اند و اطلاعات زیادی را هم در مورد رقابت ، میزان جستجو یا ترندز در اختیار شما قرار می دهند.

در این قسمت از محتوای تارا وب برای شما ، چند سایتی که با استفاده از آن می توانید کلمه کلیدی خود را برای بهینه سازی سایت خود آنالیز کنید ، معرفی می کنیم :

اسامی چند سایت برای آنالیز کلمات کلیدی

 MOZ.COM :یکی از بهترین سرویس های آنالیز کلمه کلیدی است که میتوانید بصورت رایگان تا ۲۰ کلمه کلیدی را در بازه ۱ ماهه چک کنید و برای برداشتن این محدودیت باید اکانتتان را ارتقا بدهید.

google :ابزاری که شرکت گوگل برای Adwords طراحی کرده google keyword planner نام دارد. این سایت به دلیل تحریم دولت ایران ، از طرف گوگل فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از نرم افزارهای عبور از فیلتر مجاز استفاده کنید.

KWFinder: ابزاری که بخوبی نحوه نمایش سایت های مختلف را در صفحه سرپ SERP را به شما نشان می دهد و ابزارهای خوبی برای آنالیز در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار نه تنها میانگین دقیقی از جستجو کلمات کلیدی در یک ماه را نشان می دهد، بلکه میزان ترند شدن آن را نیز به همراه میزان دشواری گرفتن رتبه در آن کلمه نشان می دهد.

سایت برای آنالیز کلمات کلیدی

می توان گفت این ابزار بهترین ابزار موجود برای تحقیق کلمات کلیدی است.این ابزار در حالت رایگان فقط اجازه جستجو ۵ کلمه کلیدی در روز را به شما می دهد و برای استفاده بیشتر از آن باید یکی از پلن های آن را خریداری کنید

 keywordtool:این سایت هم به خوبی تمامی کلمات کلیدی مربوط به حوزه کسب و کارتان را به شما میدهد ، اما برای استفاده از اطلاعات بیشتر در مورد کلمه کلیدیتان باید اکانت پرمیوم این سایت را خریداری نمایید.

keywordtool

ubersuggest: این ابزار کلمه کلیدی پیشنهاد شده توسط موتور جستجوی گوگل را به همراه کلمه های کلیدی دیگر در حوزه فعالیت کاریتان را به شما پیشنهاد می کند.این ابزار ارائه دهنده کلمه کلی است و آنالیزور نیست.

SEO Book : توسط Wordtracker ایجاد شده و منابع پاسخ دهی و ارائه اطلاعات آن، از پایگاه داده های گوگل و یاهو استفاده می کند و به شما این امکان را می دهد تا کلمات مناسبی را برای گسترش بازاریابی اینترنتی خود انتخاب کنید. و بهینه سازی وب سایتخود را به شیوه ای مناسب برنامه ریزی کنید ، برای دست یابی به آن می توانید از آدرس زیر استفاده کنید:درباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

  • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
  • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
  • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
  • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه