آنالیز سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز وب سایت همیشه یکی از پر چالش ترین مسائل وب سایت ها بوده است. بنابراین تارا وب با آنالیز سئو سایت و تشخیص خطاهای موجود شروع به انجام فعالیت هایی در جهت بهبود وضعیت سایت شما می کند تا زمانی که ترافیک سایت بالا رفته و پیشرفتی چشمگیر داشته باشد.

آنالیز سئو به مدیران و صاحبان سایت کمک می کند تا از مشکلات سایت خود مطلع شوند و آن ها را برطرف نمایند. همچنین داشتن یک پیش زمینه ذهنی از وضعیت سایت، توسط آنالیز سئو برای دست یابی به سایتی سئو شده و اصولی به صاحبین مشاغل در مسیر پیشرفت نیز کمک بسیاری می کند.

آنالیز سئو سایت چیست؟

آنالیز سئو سایت تمام فرصت های سایت شما را برای بهبود پتانسیل رتبه بندی تان در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) شامل می شود. یعنی سایت شما را ممیزی کرده و جاهایی که شما می توانید برای ربات های موتور جستجو بهینه سازی کنید را شناسایی می نماید.

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به زبان ساده فرآیند ایجاد تغییرات در وب سایت شما است تا بتوانید در موتورهای جستجو بیشتر مشاهده شده و رتبه سایت خودتان را بهبود بخشید.

خدمات آنالیز سئو و بهینه سازی سایت

خدمات آنالیز سئو و بهینه سازی سایت شامل سئو فروشگاه اینترنتی، سئو داخلی و خارجی، سئو سایت شرکتی، افزایش رتبه سایت در گوگل، بهبود رنکینگ سایت می باشد که در نهایت به افزایش بازدید و افزایش فروش شما می انجامد.

آنالیز سئو سایت رایگان در شروع کار

تارا وب سئو سایت شما را به صورت رایگان انجام داده و گزارش دقیقی برای شما ارسال می نماید. برای استفاده از خدمات انالیز سئو ما، نام وبسایت و کلمه کلیدی خود را از طریق واتس آپ برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت گزارش دقیقی برای شما ارسال نماییم. و در صورت تمایل و کسب رضایت شما، روند ادامه کار را برایتان ارسال کنیم.

استفاده از ابزارهای تخصصی برای آنالیز سئو سایت

تارا وب سئو سایت شما را به صورت رایگان انجام داده و گزارش دقیقی برای شما ارسال می نماید. برای استفاده از خدمات انالیز سئو ما وارد صفحه آنالیز رایگان سئو سایت شده و فرم موجود را پر نمایید. با بهره گیری از ابزارهای تخصصی سئو جهت تجزیه، تحلیل و آنالیز سئو سایت، راهکارهای عملی جهت بهبود بهینه سازی سایت شما را ارائه می‌دهد.

تحلیل روند عملکرد سئو

تجزیه و تحلیل کامل سئوی سایت با امکان گزارش دهی و مشاهده نقاط افت و پیشرفت

نظارت و مانیتورینگ سئو

نظارت و بررسی هفتگی تغییرات سئو بر روی سایت با دریافت گزارش هفتگی

دریافت سریع گزارش

امکان دریافت فایل گزارش آنالیز سئو برای بایگانی و بررسی روند پیشرفت

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته جهت ارائه خدمات تخصصی آنالیز سئو سایت

چرا سایت باید آنالیز شود؟

یافتن مشکلات سایت

با پیدا کردن مشکلات سایت می‌توان استراتژی بهینه سازی سایت را جهت بهبود سئوی سایت تغییر داد.

تحلیل و آنالیز رقبا

مقایسه عملکرد سایت خود با دیگر رقبا (بررسی نقاط ضعف و قوت سایت‌های رقبا) جهت بهبود در بهینه سازی سایت و تغییر استراتژی

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

شناسایی بهترین کلمات کلیدی مربوط به کار خود . این مساله بسیار اهیمت دارد چرا که اگر از همان ابتدا در انتخاب کلمات کلیدی خود اشتباه کنیم و یا بهترین گزینه ها را انتخاب نکنیم هزینه زیادی چه زمانی و مالی اتلاف خواهیم کرد.

مشاوره سئو به همراه آنالیز

بهره مندی از مشاوره متخصصان سئو در رفع مشکلات و ارائه راهکارهای کاربردیدرباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

  • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
  • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
  • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
  • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه