قدم به قدم سئو سایت را بالا ببریم

قدم به قدم سئو سایت را بالا ببریم

در این پست و پست بعدی گام هایی برای بالا بردن سئو سایت که اقدامات اولیه در سئو سایت هستند را بیان می کنیم.

1- موضوعات اصلی سایت خود را بنویسید.

قلب سئو عبارات کلیدی هستند، اما این کلمات کلیدی اولین گام شما برای افزایش رشد ترافیک ارگانیک نیستند. گام اول شما ایجاد کردن لیستی از موضوعات است که می خواهید در آینده آن ها را پوشش دهید.
برای شروع این کار، باید لیستی از 10 کلمات و عبارات کوتاه مرتبط با محصول یا خدمات خودتان آماده کنید. شما می توانید از ابزار Google’s Keyword استفاده کنید تا حجم جستجوی خودتان را شناسایی کرده و سپس موضوعاتی که برای کسب و کار شما مفید می باشد را شناسایی کنید.

به عنوان مثال در صورتی که یک کسب و کار در رابطه با نما تلاش دارد تا برای کلمه کلیدی ” نمای رومی ” رتبه بندی شود. « کلمه ای که در هر ماه 11000 جستجو دریافت می کند. »
این کلمه کلیدی کوتاه می تواند کلمه ای باشد که موضوعات گسترده ای را نشان می دهد که بر اساس آن، تولید محتوا صورت می گیرد. سپس این کسب و کار باید یک مجموعه از کلمات کلیدی طولانی را پیدا کند که با این کلمه کلیدی کوتاه ارتباط دارند و حجم جستجوی ماهانه خوبی دارند و می توانند به این کسب و کار کمک کنند تا موضوعات دقیق تری در رابطه با نمای رومی را پوشش دهد. ما در ادامه در رابطه با این کلمات کلیدی طولانی بیشتر صحبت می کنیم.

2. لیستی از کلمات کلیدی طولانی بر اساس بر موضوعات شناسایی شده ایجاد کنید.

در این مرحله شما صفحات خودتان را برای کلمات کلیدی خاص، بهینه سازی می کنید. برای هر ستونی که شناسایی کرده اید، شما از ابزار کلمات کلیدی خودتان استفاده می کنید تا 5 تا 10 کلمه کلیدی طولانی را شناسایی کنید که موضوعات دقیق تری را برای آن موضوع، بررسی می کنند.

به عنوان مثال ما معمولا در رابطه با موضوع سئو، تولید محتوا انجام می دهیم اما رتبه بندی برای این کلمه عمومی به صورت کلی، دشوار است. از این رو، ما در رابطه با اجرای نماکاری ساختمان برای کلمات کلیدی مثل سیمانکاری نمای ساختمان، برشکاری سیمانی نمای ساختمان و دیگر موضوعات فرعی مرتبط با نما هم تولید محتوا انجام می دهیم.

این موضوع به کسب و کارها این امکان را می دهد تا افرادی را جذب کنند که علایق مختلفی دارند و در رابطه با موضوعات و محصولات مد نظر خودشان جستجو می کنند و در نهایت باعث می شود نقاط ورود مختلفی برای افرادی که نسبت به خرید یا استفاده از چیزی علاقه مند هستند، ایجاد شود.

3. برای هر موضوعی که استخراج کرده اید صفحاتی در سایت خود ایجاد کنید

صفحه سایت باید شامل محتوای مربوط برای مشتریان و کاربران شما باشد و باید شامل تصاویر و لینک هایی برای صفحات مرتبط به وبسایت شما باشد تا تجربه کاربری نیز بهبود پیدا کند. رابطه با لینک ها، ادامه صحبت خواهیم کرد.

4. یک وبلاگ بسازید یا اینکه در سایت خود قسمت بلاگ قرار دهید

وبلاگ نویسی می تواند یک روش بسیار خوب برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی و درگیر کردن کاربران وبسایت باشد. در نهایت، هر پست وبلاگ یک صفحه جدید است که به شما این شانس را می دهد تا در موتورهای جستجو، رتبه بندی شوید.
در صورتی که کسب و کار شما هنوز بلاگ ندارد، حتما یکی آماده کنید. این موضوع باعث می شود شما مکانی داشته باشید تا در رابطه با هر موضوعی به صورت دقیق توضیح دهید و در نتیجه در گوگل نمایش داده خواهید شد.

در نوشتن مقالات بلاگ به نکات زیر توجه نمایید:

  • در صفحه بیشتر از سه یا چهار بار از کلمات کلیدی طولانی خودتان استفاده نکنید. گوگل تطابق دقیق کلمات کلیدی را مثل قبل در نظر نمی گیرد. در واقع، موارد زیادی از عبارات کلیدی شما می تواند برای موتورهای جستجو مانند یک پرچم قرمز باشد که شما بی دلیل کلمات کلیدی را تکرار کرده اید. این موضوع می تواند باعث جریمه شدن وبسایت شما و کاهش رتبه بندی آن شود.
  • از لینک دسته بندی که در رابطه با این موضوع ایجاد کرده اید، استفاده کنید.
  • زمانی که شما یک پست وبلاگ را نشر می دهید، از دسته بندی که از این موضوع فرعی پشتیبانی می کند، به این صفحه لینک بزنید.
    با ایجاد ارتباط بین مقالات و دسته بندی ها به این روش، شما به گوگل می گویید که یک رابطه بین کلمه کلیدی طولانی و موضوع اصلی که می خواهید برای آن رتبه بندی شوید، وجود دارد.درباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

  • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
  • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
  • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
  • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه