قیمت سئو

قیمت سئو

بسیاری از عزیزان از ما درباره قیمت سئو یا هزینه سئو و مواردی از این قبیل سوال می کنند و از ما می خواهند که به آنها قیمت بدهیم .

میزان رقابت در قیمت سئو

در صورتی که باید حتما به این نکته توجه کنیم که قیمت سئو یا تعرفه سئو سایت کاملا به میزان رقابت موضوع کار شما و کلمات کلیدی، وضعیت فعلی سایت شما، وضعیت رقبای شما، نوع سایت و طول عمر وب سایت شما بستگی دارد و مقدار ثابتی ندارد و نمی توان مقدار تابتی برای آن تعیین کرد که اگر بخواهیم مقدار ثابتی بگوییم کار کارشناسی شده ای نکرده ایم.

توجه کنید که نباید بگوییم که سئوی فلان کلمه در گوگل فلان قیمت می شود. بحث تشخیص رقابت نیز، بحث گسترده ای دارد و بسیاری فکر میکنند، تعداد نتایج گوگل، می تواند شاخص تشخیص رقابت باشد که اینطور نیست و بحث مفصلی دارد!

شاخص KEI و KEI3 در قیمت سئو

موضوع تولید محتوا یا کلمات کلیدی بر عهده خود شما است اما اگر نمی دانید چه کلمات کلیدی برای سایت شما مناسب تر است، تارا وب با در نظر گرفتن نرخ تبدیل کاربر به مشتری و استفاده از فاکتورهای مناسب انتخاب کلمه کلیدی نظیر تداد رقبا، قدرت رقبا، میزان جستجو، ارزش ایجاد شده، شاخص KEI و KEI3  برای شما بهترین کلمات کلیدی را که منجر به افزایش فروش و مشتری و بازدید و درامد شما می شود، انتخاب می کند.

بعضی از کلمات کلیدی بسیار پر رقابت هستند و در نتیجه بسیار پر هزینه است و در عوض برخی عبارت ها حتی با تعداد کلمات کلیدی بالا، ممکن است کم هزینه باشد.

همچنین حتما این نکته را در نظر داشته باشید که سئو یک سایت ، کاری زمانبر است و نباید انتظار داشته باشبم که در زمان کوتاهی نتیجه بسیار خوبی بگیریم و جزو لینکهای اول صفحه جستجو باشیم اما با سئوی صحیح و اصولی می توانیم به مرور به صفحه اول برویم و البته ماندگار .

بسیاری از روشهای کلاه سیاه سئو با اینکه ممکن است در کمترین زمان سایت را به صفحه جستجو ببرند اما این یک کار بسیار پرخطر است و احتمال پنالتی شدن سایت را دارد.

همچنین شاید بتوان، سئو در سطوح پایه و ابتدایی را قیمت گذاری کرد. اما منظور ما از قیمت بهینه سازی سایت، قیمت ارتقا رتبه به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی مد نظر می باشد (نتیجه محور). نه قیمت انجام کارهای پایه بهینه سایت مثل نقشه سایت، بهینه سازی کد ها و … .کارهای پایه بهینه سازی سایت، به طور پیش فرض توسط تیم تارا وب انجام می شود.

همچنین نوع سایت (در کنار میزان رقابت موضوع) در قیمت خدمات سئو موثر است.

اگر می خواهید خودتان روی سئوی سایت خود کار کنید می توانید از مقاله آمدن سایت به صفحه اول را مطالعه نمایید.

قیمت سئو 1
برخی از فاکتورهای موثر در قیمت سئو

برای مثال، قیمت سئوی انجمن و تالار گفتگو، نیازمندی، بهینه سازی سایت فروشگاهی ، سایت دانلود ، آموزشی ، شرکتی و … متفاوت است.

. در بسیار از مواقع سئوی سایت های جدید و تازه تاسیس ممکن است دارای قیمت بیشتری باشد. سابقه سایت شما و اینکه اکنون چه ضعف ها و قوت هایی از نظر سئو دارد، همگی در قیمت گذاری، تأثیر گذارند.

هزینه تقریبی سئو

به صورت کلی قیمت سئو از حدود 2 میلیون تومان آغاز می شود و تا بیش از ۲ میلیارد تومان متغیر است. و گاها برای موضوعات رقابتی ممکن است نیازمند هزینه ماهانه برای پشتیبانی باشد.

هزینه طراحی سایت حتی استفاده از قالب های آماده بسته به نیاز مشتری از یک میلیون تومان آغاز می شود و با توجه به نیاز شما متغیر است. همچنین قیمت طراحی سایت با سیستم مدیریت اختصاصی تحت .NET یا PHP  از ۴ میلیون تومان تا بیش از ۱۵ میلیون تومان متغیر است.

در مقاله قدم به قدم سئو سایت را بالا ببریم نیز توضیحاتی برای کسانی که می خواهند خود عهده دار سدوی سایت باشند و یا می خواهند مطالعاتی در رابطه با سئو داشته باشند ، قرار داده ایم.

سفارش طراحی سایت
سفارش طراحی سایتدرباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

  • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
  • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
  • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
  • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه