ثبت سفارش

جهت سفارش طراحی سایت وردپرس و ثبت سفارش طراحی سایت ارزان و دارای قیمت مناسب و البته با کیفیت از طریق فرم زیر می توانید سفارش خود را ارسال نمایید.

خدمات گروه طراحی سایت تارا وب، طراحی وب سایت با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می پذیرد. در بعضی از موارد يک وب سايت زيبا به تنهايي کارساز نيست و برای موفقيت در تجارت بايد بتوانيد ارتباط قوي تری با بازديدکنندگان خود داشته باشيد.

ضمنا با استفاده از تکنیک های سئو، بهینه سازی سایت شما را انجام داده و شما را در لینک های اول گوگل پایدار نماییم.

چرا بايد يک وب سايت داشته باشيم؟

  • شايد مشتريان 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که 24 ساعته قابل دسترس است.
  • با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان.
  • همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسيله يک وب سايت انجام پذير است. پس طراحی وب سایت را مد نظر داشته باشید.
  • متفاوت بودن نسبت به بازار سنتی رایج و اولین گام در راستای جهانی شدن راه اندازی وبسایت شماست.

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید و سفارش خود را جهت مشاوره ثبت نمایید.

فرم ثبت سفارش طراحی سایت

چرا سفارش طراحی سایت وردپرس خودم را به تارا وب بسپارم؟

رعایت نکات فنی و امنیتی

تمام نکات فنی را در طراحی سایت شما رعایت می کنیم و سایت شما را مطابق استانداردهای روز دنیا طراحی می کنیم.

کاربرپسند بودن سایت شما

کاربر پسند بودن وب سایت اهمیت فوق العاده ای دارد. سایتی با ظاهر جذاب و گرافیکی طراحی می کنیم تا باعث جذب کاربر و ایجاد حس خوب در کاربران سایت شود.

ثبت سفارش 1

واکنش گرا (رسپانسیو) بودن سایت شما

وب سایت شما به گونه ای طراحی می کنیم تا بر روی تمامی دستگاه ها به درستی نمایش داده شود. تا کاربران شما با هر دستگاهی که وارد سایت شدند بتوانند به صورت صحیح سایت را مشاهده کنند.

بهینه سازی رتبه سایت در گوگل (خدمات سئو)

طراحی سایت شما را به صورت بهینه طراحی می کنیم تا رتبه بهتری در موتورهای جستجو به خصوص گوگل بدست بیاورد

در ابتدای یک یک یا چند محتوای سئو شده برای برخی از کلمات کلیدی های سایت شما ایجاد می کنیم و در صورت تمایل و رضایت در مراحل دیگر نیز با هم همکاری نماییم.

.

پشتیبانی یک ساله رایگان

پشتیبانی یک ساله رایگان با سفارش طراحی سایت وردپرس

در صورت بروز هر گونه مشکل در حین کار با بخش مدیریت سایت و یا کنترل پانل هاست این امکان مهیاست تا در هر ساعت از شبانه روز و حتی ایام تعطیل از طریق بخش پشتیبانی سایت با ما در تماس باشید.

طراحی سایت شما با قیمت مناسب

طراحی سایت با تعرفه مناسب و کیفیت بالا یکی از دغدغه های مهم هر فردی می باشد. صاحبان هر کسب و کاری و افرادی که علاقه مند به کسب و کار اینترنتی و داشتن وب سایت می باشد، تمایل دارند بتواند با کمترین هزینه مناسب ترین و بهترین سایت را راه اندازی نماید. و هزینه زیادی برای راه اندازی وب سایت نپردازند.

سفارش طراحی سایت وردپرس
سفارش طراحی سایت وردپرس

جهت سفارش از طریق راههای دیگر صفحه تماس با ما را مشاهده نمایید.