طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی یکی از دسته ها و انواع گوناگون سایت است. شما می توانید با طراحی یک سایت برای خود، با معرفی مهارت ها و قابلیتهایتان رزومه ای از خود را به نمایش بگذارید.

شما می توانید جهت آگاهی از سایر دسته های طراحی سایت و کسب اطلاعات راجب آن ها از بخش دسته بندی های طراحی سایت در صفحه ی اصلی سایت تارا وب دیدن فرمایید.

امروزه استفاده از سایت شخصی به منظور معرفی و ارائه ی توانایی های هر شخص مرسوم شده است. این امر در موفقیت و پیشرفت شما تاثیر مستقیم خواهد داشت. شما می توانید با استفاده از ظرفیت فضای گسترده ی وب خودتان را به جامعه و جهان معرفی کنید.

طراحی سایت وردپرسی با کیفیت را با تارا وب تجربه نمایید.

مزایای طراحی یک سایت شخصی

طراحی سایت شخصی می تواند پل موفقیت شما باشد. با استفاده از این ابزار می توانید خودتان و توانایی هایتان را معرفی کنید تا افراد و شرکت هایی که به تخصص شما احتیاج دارند با شما آشنا شده و بتوانند ارتباط برقرار کنند.

همچنین اگر توانایی و تخصص شما طورییست که می توانید به صورت انفرادی کار کنید و درآمد کسب کنید هم می توانید از این طریق تعداد زیادی مشتری را به سمت خودتان جذب کنید.

شما فرصت دارید تا با طراحی سایت شخصی به بهترین نحو ممکن توانایی های خود را بیان نمایید.

طراحی سایت شخصی حرفه ای

در ساده ترین حالت یک وب سایت شخصی ، وب سایتی است که شخص شما مسئول آن است و در واقع وب سایت شما ، معرف شما و رزومه و توانایی های شما است.

همچنین می تواند یک دامنه ایمیل منحصر به فرد برای شخص شما فراهم کند تا به جای gmail@ و yahoo@، شناسه مخصوص به خود را داشته باشید. یک وبسایت شخصی باید دارای ویژگی ها و امکاناتی باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

ویژگی ها و امکانات سایت شخصی

  • ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با شخصیت و نوع ارائه شما از خودتان
  • بخشی جهت معرفی کامل شما
  • معرفی توانایی های شما در دسته بندی های مختلف
  • معرفی تجربه کار های شما به صورت تصویری و ویدئویی و در صورت نیاز لینک به وب سایت های دیگر
  • معرفی راه های ارتباطی با شما از جمله شماره تماس ، ایمیل و…
  • امکان ارتباط زنده با افراد جهت آشنایی بیشتر با شما

بخش درباره ما در سایت شخصی

قرار دادن بخشی برای معرفی کامل شما که البته در صفحه نخست سایت قرار داشته باشد و کاربر در همان ابتدا بتواند آن را مشاهده کند.

بخش درباره ما در سایت شخصی

بخش معرفی خدمات یا سرویسها در سایت شخصی

می توان با قرار دادن بخش معرفی خدمات یا سرویسها ، خدماتی را که ارائه میدهید را بیان کرده و معرفی کنید.

بخش خدمات سایت شخصی

بخش نمونه کارها در سایت شخصی

قرار دادن بخشی که در آن نمونه کارها خود را به صورت دسته بندی شده برای کاربران به نمایش بگذاریم.

بخش نمونه کارها سایت شخصی

بخش مقالات در سایت شخصی

بخش مقالات در سایت شخصی

مهترین ویژگی یک وب سایت شخصی ، در دسترس بودن شما در همه زمان ها و در همه مکان هااست. هر کسی می تواند خیلی سریع با شما آشنا شده و ارتباط برقرار کند. تنها کافی است که به اینترنت دسترسی پیدا کند و وارد وب سایت شما شود.

استفاده از سایت شخصی برای آموزش

البته یک وب سایت شخصی تنها برای ارائه شما به عنوان یک کارجو مطرح نیست. ممکن است شما یک مربی آموزشی باشید و نیازمند ارائه خود و معرفی توانایی های خود به افراد علاقه مند باشید.

همچنین ممکن است شما یک استاد زبان انگلیسی باشید و دارای متد های آموزشی و جزوات منحصر به فردی هستید. بنابراین شما با داشتن یک وب سایت شخصی ، می توانید خیلی بهتر و منسجم تر به ارائه مهارت های خود به افراد علاقه مند بپردازید.

چگونه یک سایت شخصی حرفه ای داشته باشیم

در ساده ترین حالت ، شاید فکر کنید طراحی وب سایت شخصی بسیار ساده است. کافی است تعدادی نوشته شامل مشخصات تان را در یک وب سایت قرار دهید. اما یک طراحی خوب به این سادگی ها هم نیست.

برای اینکه بتوانید کاربران خود را در اولین ارتباط تحت تاثیر قرار دهید ، وب سایت شما باید بسیار زیبا طراحی شده باشد و کاملا متفاوت از دیگر وب سایت ها باشد.

علاوه بر طراحی زیبا ، یک وب سایت زیبا باید سریع بالا بیاید. بنابراین باید مسائل فنی مربوط به سرعت مانند پهنای باند تخصیص داده شده به کاربر و پشتیبانی آن از جانب وب سایت در نظر گرفته شود. همچنین با توجه به تنوع دستگاه های امروزه در دسترسی به اینترنت، وب سایت شخصی شما باید ریسپانسیو و یا واکنش گرا باشد.

یعنی کاربران با هر دستگاهی با هر اندازه صفحه نمایشی اعم از موبایل، تبلت، لپ تاپ و… بتوانند به صورت صحیح وب سایت شما را مشاهده کنند. بنابراین، طراحی سایت شخصی با کیفیت آنقدر ها هم ساده نیست و نیازمند در نظر گرفتن مولفه های فنی مربوطه در طراحی سایت است.

نمونه کار طراحی سایت شخصی

نمونه کار طراحی سایت شخصی که توسط تارا وب در حالت دمو طراحی شده است را می توانید مشاهده نمایید.

تارا وب با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها به ویژه طراحی سایت شخصی می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

سفارش طراحی سایت شخصی
سفارش طراحی سایتدرباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

  • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
  • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
  • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
  • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه