طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فود ها هر روزه پذیرای مشتریان زیادی هستند. یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتریان جدید بهره گیری از یک طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود است.

هدف از طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود حفظ ارتباط مشتری با مرکز است. رسیدن به این هدف با به کار گیری روش های بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود امکان پذیر می شود. همچنین طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود یکی از فاکتورهای موثر و مفید در برندسازی این مراکز است.

بخش غذاهای ویژه در سایت رستوران

بخش غذاهای ویژه طراحی سایت رستوران

در بخش درباره ما از طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود معرفی و سوابق مجموعه ارائه می گردد. در صفحه ای از این بخش می توان به معرفی آشپزها و دیگر کارکنان پرداخت. برای جلب اعتماد کاربران می توان صفحه ای برای نمایش تصاویر گواهینامه ها و مجوزها در طراحی سایت رستوران, کافی شاپ و فست فود در نظر گرفت.

بخش درباره ما در سایت رستوران

بخش درباره ما در طراحی سایت رستوران

در بخش گالری تصاویر از طراحی وب سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود تصاویری از محیط و دکوراسیون مجموعه، عکس های با کیفیت و توضیحاتی درباره غذاها و خوراکی ها و قیمت آن ها قرار می گیرد. وجود این بخش در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود امکان انتخاب راحت تر محصولات را در اختیار مشتریان می گذارد.

بخش منوی رستوران در سایت رستوران

بخش منوی رستوران طراحی سایت رستوران

بخش نظرسنجی در سایت رستوران

راه اندازی بخش نظرسنجی در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود با دیدگاه احترام به نظر مشتری و با هدف استفاده از نظرات آنها می تواند نقش مثبتی در رونق کسب و کار مراکز داشته باشد.

مشتریان با مشاهده نظرات سایرین می توانند نسبت به انتخاب رستوران شما مشتاق تر باشند.

بخش نظرسنجی در طراحی سایت رستوران

همچنین با طراحی امکاناتی همچون ارسال ایمیل پیامک و یا طراحی مسابقات می توان ارتباط بیشتر مشتری با مجموعه را حفظ کرد.

بخش مقالات در طراحی سایت رستوران

قرار دادن محتوا در سایت برای بهبود سئوی سایت بسیار مهم است. بخش مقالات در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود از بخش هایی است که اگر محتوای مناسب داشته باشد در جذب کاربران موثر است.

بخش مقالات در طراحی سایت رستوران

با قرار دادن مقالاتی مربوط به علوم تغذیه و سلامت، کالری موجود در محصولات ارائه شده و نحوه آماده سازی غذاها و خوراکی ها می توان آمار بازدید وب سایت را بالا برد.

بخش اخبار و اطلاعیه ها بخش دیگری است که در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود در نظر گرفته می شود و اخبار و اطلاعات مربوط به مجموعه و تخفیفات ویژه اطلاع رسانی می شود.

برخی از صفحات سایت رستوران

با طراحی بخش تماس با ما در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود می توان نمایش کاملی از مکان مجموعه روی نقشه گوگل، آدرس و اطلاعات تماس را در اختیار کاربران قرار داد.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود وجود دارند:

 • درباره ما
 • گالری تصاویر
 • ثبت و نمایش منوی روزانه
 • ثبت و نمایش غذاهای مخصوص و منحصر به فرد سرآشپز رستوران
 • مقالات
 • اخبار و اطلاعیه ها
 • نظرسنجی
 • تماس با ما

دموی سایت رستوران

یک نمونه طراحی سایت رستوران را در سایت تارا وب قرار داده ایم برای مشاهده دموی سایت رستوران بیتا . برای مشاهده سایت به لینک زیر مراجعه نمایید.

نمونه کار سایت رستوران

تمامی نوشته های سایت حالت آزمایشی دارد .

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران تارا وب تماس بگیرید

طراحی سایت وردپرسی برای رستوران توسط تارا وب انجام می شود.

سفارش خرید طراحی سایت رستوراندرباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

 • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
 • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
 • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
 • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه