طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

در پروژه های طراحی سایت شرکتی مهم ترین عاملی که باید پیش از طراحي مد نظر قرار بگیرد طراحی زیبا و کار آمد با توجه به نیاز کارفرما و با پیاده سازی طرح عملیاتی حرفه ای با روشی نوین سایت شرکتی است.

طراحی سایت شرکتی سالهاست که از نیازهای اصلی شرکتها شده است . امروزه شرکتها حتی برای اعتبار هم شده نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند.

اهمیت طراحی سایت شرکتی

شرکت ها برای معرفی رزومه کاری خود، فروش محصولات و خدمات جهت اهداف تجاری و بازرگانی نیاز به طراحی سایتی دارند  تا بتوانند با دیگر شرکت های هم رده خود رقابت کنند.

شرکت های مختلف و با زمینه فعالیت های گوناگون مانند دفاتر خدماتی ، تولیدی ، فنی و مهندسی ، تجاری و بازرگانی می توانند با طراحی سایت شرکتی کسب و کار و فعالیت خود را افزایش داده و موفقیت های چشم گیری را کسب می کنند.

وب سایت شرکتی چیست؟

وب سایت شرکتی، وب سایت هایی هستند که به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شوند. امروزه تقریبا اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب سایت را حس می کنند و شرکتهای بزرگتربه وب سایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکتهای تابع خود در تماس باشند.

هدف وب سایت شرکتی چیست؟

مهمترین هدفی که هر وب سایت شرکتی دنبال می کند در واقع معرفی یک کسب و کار است. کسب و کاری که شاید کوچک و دور از دسترس دیگران باشد اما به وسیله وب سایت خود مورد توجه طیف گسترده ای از کاربران قرار خواهد گرفت. با پیاده سازی یک وب سایت مرزهای جغرافیایی شکسته خواهد شد و افراد، دیگر محدودیت زمانی و مکانی برای دیده شدن کسب و کارشان را نخواهند داشت.

امروزه دیگر وب سایت نه به عنوان یک ابزار اولیه و ضروری، بلکه به عنوان یک ابزار لوکس برای افزایش اعتبار آن کسب و کار حرف های زیادی برای گفتن دارد. ابزاری که موجب جلب اعتماد مشتریان بالقوه شده و آن ها را به سوی کسب و کار شما سوق می دهد.

با ارائه یک وب سایت به مشتریان نه تنها کالاها و خدمات خود را به مردم معرفی خواهیم کرد بلکه دانش و اطلاعات خود را به آن ها نشان خواهیم داد و ثابت خواهیم کرد تا چه اندازه از دانش روز دنیا مطلع هستیم.

زمانی که در تمام ساعات شبانه روز با یک پشتیبانی قوی همواره در دسترس مشتریان باشیم اعتبار ما و اعتماد مشتریان به کسب و کار ما  افزایش خواهد یافت و قطعا نسبت به شرکت هایی که این پشتیبانی و یا وب سایتی برای معرفی خود ندارند قابل اعتمادتر خواهیم بود.

نمونه کار سایت شرکتی
سایت شرکت تبدیل انرژی پایا
شرکت فعال در زمینه پروژه های نفت و گاز، شرکت تبدیل انرژی پایا

ویژگی های مهم یک وب سایت شرکتی

 • افزایش اعتبار شرکت
 • تماس همیشگی با کاربران سایت
 • ارزیابی نقاط ضعف و قوت فعالیت های سازمان
 • ارائه لیست کاملی از کالاها و خدمات شرکت بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

 • برقراری ارتباط با مشتری
 • به صرفه تر بودن نسبت به دیگر راههای تبلیغاتی
 • استفاده نامحدود از موضوعاتی تبلیغاتی
 • در دسترس بودن امکانات
 • ارتباط مستقیم با مشتری
 • تاثیرگذاری بیشتر بر روی ببینده
 • امکان مشاوره به کاربر
 • معرفی برند تجاری
 • فروش وعرضه محصولات
 • نمایش کاتالوگ آنلاین
 • نمایش اخبار شرکت

تاثیر طراحی سایت شرکتی در افزایش فروش

طراحی سایت شرکتی خوب با محتوایی که بدرد کاربران بخورد و بتوانند اطلاعات کافی از کالا و خدمات خودشان بگیرند باعث می شود که آرام آرام فروش محصولات آن شرکت افزایش پیدا کند و تاثیر فراوانی برای زنگ خور شرکت داشته باشد . به گونه ای که بسیاری از کارفرمایان را به فکر گسترش زمینه کاری خود می اندازد .

امروزه بوِیژه با گسترش شبکه های اجتماعی دیده شده است که بسیاری شغلهای کوچک اینترنتی بوجود آمده است که نه دفتری دارند و نه شرکتی ثبت کرده اند . نه هزینه فرساینده شرکت و شرکت داری را می دهند اما درآمد خوبی دارند .البته شبکه های اجتماعی در کنار سایت می تواند نقش چشمگیری در شکوفایی این کارهای مجازی داشته باشد.

سفارش طراحی سایت
سفارش طراحی سایت

مهم ترین نکات در طراحی و قرار دادن مطلب در طراحی سایت شرکتی

یکی از مهم ترین دلایلی که صاحبان مشاغل سایت را طراحی می کنند دیده و شناخته شدن آن ها در دنیای مجازی می باشد . آن ها با استفاده از تکنیک های مختلف بازاریابی سعی می کنند نرخ تبدیل کاربران به مشتریان را افزایش دهند . یکی از صفحاتی که محتوای آن در اولین بارگذاری های سایت صورت میگیرد صفحات درباره ما در نمونه سایت شرکتی می باشد که مدیران تا مدت ها نیازی به آپدیت آن ها نمیبینند و در بین مابقی صفحات وب سایت کمتر به آن ها توجه شده است در صورتی که این صفحات می تواند نرخ تبدیل وب سایت شما به مشتری را افزایش دهد.

یکی از پربازدیدترین صفحات در یک وب سایت  صفحه درباره ما می باشد چون به طور کامل شما و کسب و کارتان را معرفی می کند و کاربر با وارد شدن به این صفحه می خواهد اطلاعات دقیقی از شما دریافت کند، پس باید در طراحی و بارگذاری این صفحه بسیار باید دقت شود.

قسمتهای مهم وب سایت شرکتی چیست؟

سایت های شرکتی معمولا دارای قسمت های زیر هستند :

صفحه نخست وب سایت شرکتی

در این صفحه ی نمای کلی از شرکت ، شعار ، بهترین نمونه کار ها ، خدمات و اطلاعات تماس قرار میگیرید .

صفحه نمونه کار های وب سایت شرکتی

در این قسمت تمام نمونه کار های آن سازمان بر اساس دسته بندی قرار داده میشوند و هر کدام از نمونه کار های دارای جزییات بیشتر می باشنند که در آن شرح کامل از آن فعالیت به چشم میخورد . به عنوان مثال نمونه کار طراحی سایت

صفحه خدمات وب سایت شرکتی

لیست تمامی خدماتی که شرکت ارائه میدهد به صورت کامل شرح داده شده اند به عنوان مثال صفحه خدمات ما در سایت تارا وب.

صفحه گالری وب سایت شرکتی

در این صفحه تصاویر مربوط به محصولات و خدمات شرکت و یا گواهی نامه ها و … غیر می تواند وجود داشته باشد .

صفحه درباره ما در وب سایت شرکتی

این صفحه می تواند دارای قسمت های مختلف از جمله توضیح در باره سازمان ، تاریخ شروع فعالیت و … می باشد.همچنین این صفحه می تواند دارای قسمت تیم ما باشد که اعضای آن سازمان را بر اساس مرتبه در سازمان طبقه بندی کرد

.این قسمت دارای لینک شبکه های اجتماعی و توضیح مختصر به همراه تصویر اعضا می تواند باشد .

یکی از بهترین مکان ها برای معرفی در طراحی سایت  ، صفحه درباره ما می باشد. در این صفحه می توانید به طور کامل خود را معرفی کنید، اهداف و برنامه های آینده را برای کاربر بازگو نمایید، وجه تمایز خود را با دیگر شرکت ها برای کاربر مشخص کنید. البته بهتر است تمامی این موارد را به طور خلاصه در پاراگراف های کوتاه در سایت خود بارگذاری نماییم.

به عنوان مثال برای شرکتهای بزرگ می توان سهامداران شرکت را معرفی کرد. و یا مدارک و گواهینامه ها و جوایزی که شرکت دریافت کرده است بیان شوند.

صفحه تماس با ما در وب سایت شرکتی

این صفحه دارای آدرس شعب مختلف شرکت ، اطلاعت تماس ، اطلاعات شبکه های اجتماعی و فرم تماس باما  است که کاربران میتوانند از طریق این فرم نظرات و پیشنهادات خود را برای مدیر مجموعه ارسال کنند . همچنین یک نقشه گوگل برای نمایش شعبه های مختلف سازمان موجود است .

پیشینه سایت شرکتی

در بخشی از طراحی وب سایت جدولی را طراحی کنید و از سال تاسیس شرکت تا به امروز هر گونه تغییرات و تحولات و پیشرفت های شرکت را در آن قرار دهید. با این کار شناخت کاربر به شما بیشتر شده و احساس نزدیکی بیشتری با سایت شما می کند.

پرسنل شرکت

 شما می توانید در قسمت اعضای سایت شرکت به معرفی کارکنان خود بپردازید و تجربیات و سمت آن ها را قرار دهید و با گذاشتن عکسی از کارکنان محیط این صفحه را از حالت رسمی خارج و به حالتی دوستانه تبدیل کنید.

نمایش فیلم معرفی در سایت شرکتی

شما می توانید در کنار توضیحات و رزومه خود، ویدئویی تهیه کنید و آن را در صفحه تماس با ما قرار دهید .با استفاده از تصاویر ویدئویی و افکت هایی که به آن میدهید می توانید با این کار طراحی سایت خود را برای کاربر جذاب تر کنید و ارتباط بین کاربر را با وب سایت افزایش دهید. قرار دادن این ویدئو در صفحات اجتماعی نیز می تواند به معرفی بیشتر سایت شما کمک نماید.

استفاده از تصاویر بصری

برای درک بهتر کاربر از محصولات و خدمات تان در طراحی وب سایت می توانید از تصویر آن ها استفاده کنید این کار به کاربر کمک می کند که دید بازتری از نوع محصول و خدمتی که شما در سایت شرکت خود ارائه میدهید داشته باشد.

طراحی یک وب سایت شرکتی شامل چه نکاتی است؟

در حال حاضر برای ایجاد افزایش رونق کسب و کار اکثریت به دنبال راهی میگردند که از طریق آن بتوانند بیشتر دیده شوند و محصولات خود را در طراحی سایت شرکتی به مشتریان شان معرفی و عرضه نمایند .یکی از این راهها استفاده از وب سایت می باشد. ولی بدلیل فراوانی روشهای مختلف طراحی ممکن است دچار گمراهی شوید در صورتیکه شما فقط باید یک وب سایت را طراحی کنید که نیازهایتان را برطرف کند.

هدف از ایجاد طراحی سایت شرکتی

در ابتدا باید هدف از طراحی وب سایت شرکتی را مشخص کنید.مثلا اینکه نیاز شما از این وب سایت چیست آیا فقط میخواهید محصولات یا خدماتتان را معرفی کنید ؟ یا میخواهید فروش اینترنتی و غیر حضوری در سایت خود داشته باشید .با مشخص کردن هدف راحتتر می توانید به طراحی سایت شرکتی خود بپردازید.

شروع تا پایان پروژه طراحی سایت

 • ارسال درخواست شما می توانید در صفحه ثبت سفارش درخواست مشاوره جهت طراحی وب سایت خود را برای ما ارسال کنید.و یا خود مستقیما با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق واتساپ و اینستاگرام ارسال نمایید.
 • بررسی نیازهای شما و ارائۀ پیشنهادات ما (به صورت حضوری و یا غیر حضوری) در این جلسه.هدف شما از راه اندازی وب سایت، مخاطبان وب سایت، نحوۀ رشد و توسعۀ وب سایت، تحلیل محتوای اولیه، ساختار اصلی سایت، منو ها و صفحات وب سایت، ماژول های مورد استفاده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • نمایش طرح اولیه از سایت توسط ما بر طبق نیازهای اولیه سایت بدون دریافتت بیعانه
 • پرداخت 30% جهت شروع کار و در صورت رضایت کارفرمای عزیز از مرجله قبل نوان پیش پرداخت دریافت می شود.
 • پرداخت 30% در حین کار و نصب و راه اندازی وب سایت
 • دریافت محتوای اولیه از شمابا توجه به نیازهای وبسایت شما نوع دسته‌بندی و تولیدکنندگان و محصولات و روند ارسال کالا و … ، لیستی تهیه می‌‌شود که برای اجرای اولیه وبسایت شما مورد نیاز است.
 • بارگزاری و نمایش وب سایت به صورت خصوصیسایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی – روی سرور نمایشی ما – بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.
 • رفع اصلاحات نهایی وب سایتتغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد.
 • تسویه حساب، انتشار و آغاز پشتیبانی نقره ایبعد از بررسی عملکرد وب سایت و قبل از انتشار پروژه، ۴۰% مبلغ باقی ماندۀ پروژه دریافت خواهد شد.
 • آموزش مدیریت وب سایت نحوۀ مدیریت وب سایت و وارد کردن اطلاعات آموزش داده خواهد شد. این جلسه در قالب فایل ویدئو ( صوتی و تصویری ) ذخیره شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می گیرد.درباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

 • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
 • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
 • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
 • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه