طراحی سایت باشگاه بدنسازی

طراحی سایت باشگاه بدنسازی

یکی از قالبهایی که طراحی کرده ایم و برای طراحی سایت بدنسازی بسیار مناسب است، یک نمونه طراحی سایت باشگاه بدنسازی قالب باشگاه بدنسازی slim است.

این فقط یک پیش نمایش از سایت یا قالب باشگاه بدنسازی و ورزشی است در صورت تمایل این قالب را برایتان اختصاصی طراحی خواهیم کرد و هر قسمتی را که خواستید تغییر داده و اضافه و یا کم خواهیم کرد.

سفارش طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت باشگاه بدنسازی

قالب ورزشی Slim پوسته ای زیبا برای سیستم وردپرس می باشد که از آن می توانید در سایت هایی با موضوع ورزشی و پرورش اندام استفاده کنید. این پوسته زیبا دارای پنل مدیریت, رنگ بندی جذاب و اسلایدری زیبا می باشد. استفاده از این پوسته را به سایت هایی با موضوع ورزشی پیشنهاد می کنیم.

قالب سایت ورزشی و بدنسازی اسلیم یک قالب جدید و حرفه ای برای تمامی افرادی است که می خواهند یک سایت ورزشی داشته باشند و یا دوستانی که می خواهند برای باشگاه بدنسازی خود یک سایت راه اندازی کنند بسیار مناسب است.

قالب سایت ورزشی و بدنسازی اسلیم شامل بخش های معرفی اساتید، معرفی ورزش ها، کلاس ها، وبلاگ، صفحه تماس با، فروشگاه اینترنتی میباشد.

طراحی سایت باشگاه بدنسازی

برخی از ویژگی های قالب ورزشی اسلیم:

 • کاملا فارسی و راستچین سازی شده استاندارد
 • دارای پنل تنظیمات قالب قدرتمند و فارسی
 • دارای اسلایدر جذاب و زیبا رولوشن اسلاید
 • طراحی کاملا واکنش گرا و سازگار با گوشی های لمسی
 • HTML5 and CSS3
 • دارای قسمت رویدادها و کلاس های ورزشی
 • دارای فرمت های مختلف پست
 • دارای منوی شناور
 • دارای فایل راهنمای کامل
 • دارای فرم تماس
 • پنل مدیریتی آسان
 • قسمت زمانبندی برنامه های باشگاه
 • قسمت معرفی مربیان باشگاه
 • قسمت معرفی رشته های ورزشی باشگاه که به دلخواه می توان این قسمت را تغییر داد ویا حذف کرد.
قالب باشگاه بدنسازی در طراحی سایت باشگاه بدنسازی
قالب باشگاه بدنسازی

هدف ابتدایی برای طراحی هر سایتی، ایجاد ارتباط بیشتر با مشتریان و بازاریابی بهتر است. شما با ایجاد یک سایت می توانید مشتریان جدیدی جذب کنید.

امروزه بسیاری برای یافتن یک باشگاه ورزشی و بدنسازی که مورد علاقه ی آن ها باشد از طریق اینترنت اقدام کنند. به این صورت که باشگاه در فلان محل یا فلان شهر یا بهترین باشگاه بدنسازی. شما با داشتن سایت و بهینه سازی ان می توانید در صفحات اول گوگل ظاهر شوید و به این گونه کاربر با شما آشنا شده و با ارائه مختصری از رزومه و … به مشتری دائم شما تبدیل می شود.

علاوه بر موارد بالا شما می توانید مقالات اموزشی را هر روز در سایت خود قرار داده تا مشتریان شما از آن استفاده کنند و یا دارو ها و مواد مختلف را در سایت قرار داده و توضیحات و فواید ومضرات ان را نوشته و به صورت آنلاین به فروش برسانید.

ورزش در تمام گروه های سنی طرفداران خاص خود را دارد و علاقه مندان به آن خیل کثیری از جامعه را شامل می شوند. طراحی سایت باشگاه ورزشی امکان استفاده از پتانسیل فراوان این گروه کثیر از مخاطبان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تبلیغات یکی از بخش ها و فعالیت های اساسی هر باشگاه ورزشی است. بنابراین باشگاههای ورزشی نیاز دارند تا در کنار روش های سنتی تبلیغاتی، با طراحی سایت  بااشگاه ورزشی مختص خود، گستره فعالیت های خود را به روز کرده و گسترش دهد.

البته واضح است که نباید به طراحی وب سایت باشگاه ورزشی تنها به دید یک ابزار تبلیغاتی نگریست بلکه بسیاری از فعالیت های باشگاه در قالب طراحی سایت باشگاه ورزشی می تواند به شکل کاملا پویا و هدفمند اداره شود.حال صرفنظر از این که شما علاقه مند به کدامیک از رشته های ورزشی باشید.

برخی از بخش های سایت باشگاه ورزشی

دریافت حس پویایی و سرزندگی از گرافیک و محتوای طراحی سایت باشگاه ورزشی یکی از مهمترین و اولین مواردی است که مورد توجه ورزشکاران مراجعه کننده به سایت قرار می گیرد و از طرفی القای این حس به دیگر کاربران که ممکن است به هر دلیلی به سایت شما سری زده باشند می تواند آنها را تبدیل به مشتریان باشگاه شما بکند.

بنابراین طراحی سایت باشگاه ورزشی یکی از روشهای کارآمد برای تبلیغات موثر به شمار می آید.
در طراحی سایت باشگاه ورزشی امکاناتی برای معرفی باشگاه، رشته ها، امکانات و دستگاههای موجود در باشگاه در نظر گرفته می شود.

برخی از بخش های سایت باشگاه ورزشی

برخی از بخش های سایت باشگاه ورزشی

درطراحی سایت باشگاه بدنسازی بخشی با عنوان درباره ما می توان تصاویر گواهینامه ها، مجوزها و نیز مدالها، لوحها و جوایز اخذشده توسط مربیان و اعضای باشگاه را به نمایش گذاشت.

امکان ثبت نام آنلاین و پرداخت آنلاین شهریه و استفاده از تخفیف های پرداخت آنلاین مورد دیگری است که مورد توجه ورزشکاران است و بهتر است در طراحی سایت باشگاه ورزشی مدنظر قرار بگیرد.

معرفی مربیان و میزان تخصص و ارائه سوابق ورزشی، آموزشی و مربیگری آنها از جمله مواردی است که چشم انداز روشنی برای رسیدن به موفقیت به کاربران می دهد و توصیه می شود این صفحه در طراحی سایت باشگاه ورزشی وجود داشته باشد.

از موارد دیگری که در طراحی سایت باشگاه ورزشی ضروری است صفحه ای برای ارائه ساعات کاری باشگاه ورزشی، سانس های در نظر گرفته شده برای خانما و آقایان، زمان بندی سانس ها و سالن ها است.

بخش همکاری با ما را در طراحی سایت باشگاه ورزشی برای بهره مندی از حضور اساتید و مربیان مشتاق قرار دهید.
در طراحی سایت باشگاه ورزشی در بخش مقالات به معرفی رشته های ورزشی مختلف بپردازید و هرچند وقت یکبار مقاله جدیدی در سایت قرار بدهید تا سئوی بهتر و در نهایت بازدید بالاتری از سایت محقق شود.

در بخشی دیگر از مقالات هم می تواند به مقالاتی مربوط به اطلاع رسانی علمی و تحقیق شده درباره سلامت، بهداشت فردی و عمومی تغذیه اختصاص یابد. استفاده از حضور مشاوران و مربیان برای پاسخگویی به سوالات هم می تواند طراحی سایت باشگاه ورزشی را پربارتر کند.

طراحی و بهینه سازی سایت باشگاه ورزشی

این موارد بخشی از اهداف ایجاد سایت بدنسازی است که گروه تارا وب با استفاده از دانش خود و کادر جوان و به روز، بهترین سایت و به روز ترین سایت را برای شما طراحی خواهد نمود.

در صورت تمایل، تارا وب علاوه بر طراحی قالب باشگاه ورزشی، سئو وبهینه سازی وب سایت نیز انجام می گیرد. که هزینه سئو آن در مقاله قیمت سئو توضیح داده شده است.

سفارش طراحی سایت
سفارش طراحی سایتدرباره نویسنده
مدیر تارا وب. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در تارا وب این کار را با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهیم.

 • دیدگاه خود را در مورد این محصول یا مطلب وارد کنید
 • ایمیل شما منتشر نخواهد شد، با خیال آسوده آن را به درستی وارد کنید
 • امکاناتی که قصد دارید به محصول اضافه شوند را در نظرات همین صفحه وارد کنید تا بررسی شوند
 • پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید

تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه